www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Поклонението пред Мамона продължава


  Reply to this topicStart new topic

> Поклонението пред Мамона продължава
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Външния министър на избраното с гласовете на 1 700 000 овце правителство на ГЕРБ, направи перфектно по указанията на Талмуда поклонение пред Стената на плача. Поклонение пред Мамона...

И вие ли 1 700 000 овце, ще се поклоните пред тази Стена?

User posted image







Думи на външния министър на "България" - Николай Младенов.

http://www.segabg.com/online/new/articlene...news&id=0000130

"В Централна и Източна Европа има елемент на вина, защото в много от тези държави не се отнесоха към Холокоста така, както това стана в Германия" , казва българският външен министър.


"Външните министри на Европейския съюз не винаги имат точно разбиране за това, срещу което е изправена държавата Израел, а Турция реагира "малко прекалено силно" на епизода с флотилията за Газа"


"Щастливи сме, че мнозинството от българските евреи бяха спасени (по време на Холокоста) и можаха да отидат в Израел и да изградят държавата. Това създава здрава емоционална връзка и отговорност от наша страна да осигурим израелската сигурност и бъдеще".


Запитан в интервюто защо прави такива коментари, когато Израел е изправен пред растяща международна изолация, Младенов отговорил: "Защото за това са приятелите, за да бъдем с нашите приятели, когато те имат проблеми".



България е сред страните от ЕС, които най-много подкрепят Израел. Младенов направи изключително приятелски коментари за страната ни във време, когато едва ли ще чуете нещо подобно от негови колеги

(вестник "Джерузалем пост")







PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Дори някои от американските президенти не бяха толкова усърдни в поклонението си

User posted image


User posted image
PMEmail Poster
Top
MaR
  Публикувано на: 4.7.2010, 21:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 58
Участник # 687
Дата на регистрация: 26-November 06



Тука възниква обаче противоречие с позицията на Младенов, когато той открито заяви, че Е ЗА създаването на независима палестинска държава. Мен ако питате всичко е въпрос на политика. Хем с едните, хем с другите. И според мен това е правилната позиция на България. А това, че всеки, който иде в Йерусалим се прави на актьор само и само да разбере реалния потенциал и посоката на политиката на Израел това е съвсем друг въпрос. Все пак Израел използва своята сила за отстояване на политическата си независимост и е с единствената реалнодействаща армия в света и всички трябва да се запитаме защо това е така. Защо само те реално използват своята сила за да налагат волята си въпреки, че са 1 шепа народ и защо никой друг не може да се организира така и да бъде в такова единение като народ по националната си политика. Тия хора се опитват от онова миризливо парче пустиня да направят оазис сред ония византийски бедуини дето са бетер от нашите цигани. Може би ще ме контрирате със своята позиция за световната конспирация, но замислете се, кой ще е тоя идиот дето ще си напише името под някви секретни декларации на секретни срещи и договори, които противоречат на международното право. Вие сте балъци ако си мислите, че тези затворници на изпитателен срок (евреите) са възможните замесени в толкова много и големи световни конспиративни проекти. Твърде малко са , за да могат да управляват целия свят и да налагат волята си ( ТЕ НЕ МОГАТ ЕДНО ПАРЧЕНЦЕ ЗЕМЯ ДА ОТВОЮВАТ 60 ГОДИНИ, ТА КАМО ЛИ ЦЕЛИЯ СВЯТ). Има прекалено много хора, които не са овце. Наострянето в последно време на цялата международна общност и натиска оказан върху Израел доказват това, че те никак не са богопомазания народ, за който някой иска да ги представи. А в днешно време не е много трудно да си приписваш чужди имена, на чийто гръб да сипеш квалификации и обиди и да си правиш конспирацията. Не е трудно просто, за да си направиш еврейски паспорт е нужно една добра бюрократична система, която да ти даде възможност да си го издадеш, а това означава много народ замесен в схемата И твърде много хора, които да мислят и действат по сходен начин. Нарича се човешки ресурс, а такива мащабни планове днешно време са невъзможни без него. Евреите нямат нужния човешки ресурс, за да управляват 5-6 милярда души, а народи със значително по-голям потенцял. Замислете се! smil4453a9006c2f4.gif Всички ги знаем кои са тия изроди дето ги правят тия работи. Тихите води са най-дълбоки! smil4453a9006c2f4.gif

Со здраве!


--------------------
???? ??? ?? ???? ?? ?????? ? ?? ??????? ?? ??????...
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Може би ще ме контрирате със своята позиция за световната конспирация, но замислете се, кой ще е тоя идиот дето ще си напише името под някви секретни декларации на секретни срещи и договори, които противоречат на международното право. Вие сте балъци ако си мислите, че тези затворници на изпитателен срок (евреите) са възможните замесени в толкова много и големи световни конспиративни проекти. Твърде малко са , за да могат да управляват целия свят и да налагат волята си ( ТЕ НЕ МОГАТ ЕДНО ПАРЧЕНЦЕ ЗЕМЯ ДА ОТВОЮВАТ 60 ГОДИНИ, ТА КАМО ЛИ ЦЕЛИЯ СВЯТ).
=====================================================

Тоя ченгесарски рефрен, вече сме го слушали дълги години и много ми омръзна.



Има прекалено много хора, които не са овце.
==================================
Развитието на света говори за точно обратното на твоите думи.
В кое РПУ работиш?
PMEmail Poster
Top
MaR
  Публикувано на: 5.7.2010, 13:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 58
Участник # 687
Дата на регистрация: 26-November 06



От тоя театър вече ми е омръзнало.
Проблема на съвременното общество не е толкова, че са овце ами произвола на медиите. В медиите масово се тиражират разни работи, които в даден момент стават толкова объркани и всичко е различно, че почваш да се чудиш кое е реално и кое не, кое е информация за други край на Вселената и кое е тукашно (ако мога така да се изразя) . Така че стадния инстинкт го създава проблемната медия, която трябва да се самосезира и реформира, но като се има в предвид, че в тая медия работят същите коне с капаци, тя отразява и заблудите, в които е попаднало и обществото. Попадаме в нещо като омагиосан кръг. Проблемните и лоши новини трябва да накарат всеки да се замисли кви ги върши с какво допринася и позволява на обществото такива неща да се случват, защото обществото трябва да се гради от личности, а не от поданици (овце). Когато започнем да разбираме, че света се нуждае от повече личности отколкото овце, тогава и проблемните овчи медии контролирани от заговора зайтгейтс и приятели, ще изчезнат. Някои казват, че политиката е отражение на обществото, а аз бих казал, че медиите са отражение на обществото и са един за сега все още негативен пример за стадото. Стадото се появява най-вече от необразованите хора, които се водят по временни страсти и емоции. Това е стадото, а правителството трябва да е това, което трябва да оправи стадото и да го цивилизова и образова. Знаеш ли колко трудно става това? За тва 20 години ни крадат разни разбойници и мошенници и ни лъжат, защото има кой да им вярва и кой да ходи по същите тяхни болни и пропадащи стъпки. Всичко се е превърнало в шарени дрешки и обувчици с високи токчета, а това са най-големите овце. Това е болния електорат. smil4453a9006c2f4.gif Това пропадащо общество, което вместо да се води по идеалите и по себе си, се води по мода и изкривени представи за красота, изкривени представи за света и нещата, които са позволени и нарушават, които са догма. smil4453a9006c2f4.gif
Рейтинга на дадена власт се формира от това колко добре властта комуникира с хората и се оставя те да я разберат какво реално може да направи тя и какво прави. Тогава доверието на хората расте. Когато не се знае какво всъщност става доверито към управляващите спада или това са така наречените непопулярни мерки, които са за тесни специалисти и трудно биха били разбрани от обикновенни човек без адекватно образование. Все пак политиката е нещо много тънко и не винаги пред обществото трябва да се казва какво става (или поне да не се обявява публично), защото това може да засегне националните интереси. Друг е въпроса, че именно с това се спекулира вече толкова време и никой нищо не правеше по въпроса заради овцете, които си ходеха да гласуват вкупом и под строй (те някои и сега си ходят под строй и най-вече подкупен такъв). Сега правителството и да има желание за популярни мерки то не е в положение да ги реализира, защото е поставено пред ситуация, в която да използва непопулярни мерки. Проблемите са много и реален резултат, ако има реалносвършена работа, ще има в края на мандата, ако не, това ще бъде поредното провалено правителство.

Надявам се, че ти отговорих за МВР-то.

Со здраве!


--------------------
???? ??? ?? ???? ?? ?????? ? ?? ??????? ?? ??????...
PMUsers Website
Top
log-viewer
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 27
Участник # 2 372
Дата на регистрация: 21-June 10



QUOTE
В кое РПУ работиш?

Не мисля, че е в РПУ. Но напълно е възможно да е в ГРУ, ЦРУ, дисКЮТЕКА (ДАНС) smil4334ad8a149e0.gif , а може и СОРОСотка да си е... smil4334af067a7a3.gif
PMEmail Poster
Top
MaR
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 58
Участник # 687
Дата на регистрация: 26-November 06



QUOTE (log-viewer @ 6.7.2010, 11:02 )
QUOTE
В кое РПУ работиш?

Не мисля, че е в РПУ. Но напълно е възможно да е в ГРУ, ЦРУ, дисКЮТЕКА (ДАНС) smil4334ad8a149e0.gif , а може и СОРОСотка да си е... smil4334af067a7a3.gif

Аз съм от богопомазаните. На мене не ми требе МВР-то, ЦРУ-то, ГРУ-то и прочие. Стига ми да си почитам боговете и да си гледам философията и живота. smil4334ad8a149e0.gif Малко съм далече от такива световни заговори и конспирации. Просто си изразявам мението, а всеки да си мисли квото ще - боли мъ достойнството.

Айде, со здраве, късмет и малко кютек! smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
???? ??? ?? ???? ?? ?????? ? ?? ??????? ?? ??????...
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (MaR @ 6.7.2010, 16:16 )
QUOTE (log-viewer @ 6.7.2010, 11:02 )
QUOTE
В кое РПУ работиш?

Не мисля, че е в РПУ. Но напълно е възможно да е в ГРУ, ЦРУ, дисКЮТЕКА (ДАНС) smil4334ad8a149e0.gif , а може и СОРОСотка да си е... smil4334af067a7a3.gif

Аз съм от богопомазаните. На мене не ми требе МВР-то, ЦРУ-то, ГРУ-то и прочие. Стига ми да си почитам боговете и да си гледам философията и живота. smil4334ad8a149e0.gif Малко съм далече от такива световни заговори и конспирации. Просто си изразявам мението, а всеки да си мисли квото ще - боли мъ достойнството.

Айде, со здраве, късмет и малко кютек! smil4334aa44c7e89.gif

Нема да е със здраве, а с много кютек!
PMEmail Poster
Top
log-viewer
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 27
Участник # 2 372
Дата на регистрация: 21-June 10



QUOTE
Нема да е със здраве, а с много кютек!

Ами то многои и малко са си относителни понятия. Някои носят много на пиячка, други на лобут, трети ги заболява достойнството когато ги изненадат отзад...
QUOTE
всеки да си мисли квото ще - боли мъ достойнството.
Аз съм от богопомазаните.

Ясно, този е от богопомазаните дето са възседнали дъгата от ляво на дясно. На Азис приятелче... КонСпиративно...
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020